Hradec Králové: Bezpečnost miminka

Hradec Králové: Bezpečnost miminka13 Jul 12:00 - 14:00 - Hradec Králové
Hradec Králové

Route

Milé maminky, ve spolupráci s webovým portálem Feedo.cz jsem pro Vás připravila v roce 2018 úplně nový seminář Bezpečnost kojence věnovaný všem, kteří se zajímají o bezpečnost a první pomoc těm úplně nejmenším.

Povídání je vhodné pro všechny těhotné nebo maminky čerstvých miminek (ideálně do 6 měsíců).

O ČEM TO BUDE

Dokážete reagovat na akutní situace, které mohou doma nastat? Pokud se bude miminko dusit, spadne vám z výšky nebo bude alarmovat monitor dechu? Většina rodičů dnes monitor dechu pořizuje, ale neuvědomují si, že jde jen o informační jednotku, která jim oznámí problém.Pokud se s problémem nedokážete vypořádat a dítě v případě potřeby resuscitovat, není monitor dechu velkým pomocníkem.

Krom akutních stavů si projdeme i jak na teplotu dítěte a její měření. Jaké jsou účinné metody srážení horeček a kdy už je nutná návštěva ošetřujícího pediatra.

Jsem lékařka, která semináře první pomoci pořádá déle než rok a nově budete mít možnost si resuscitaci vyzkoušet na speciální resuscitační figuríně. Na jakém místě, jak silně a rychle, jak hluboko nebo jak zachovat chladnou hlavu a nepanikařit. To vše si z kurzu Bezpečnost kojence odnesete.

Projdeme společně navíc i otázky očkování, kontrol a vyšetření u pediatra a bude dostatek času na všechny vaše dotazy. Vítám nejen maminky, ale i tatínky či celé páry.

Cena je 300 Kč včetně materiálů.


Vánoční turnaj v sálové kopané

16 Dec 07:00 - 20:00 16 Dec 07:00 - 20:00 - Hradec Králové Hradec Králové
Hradec Králové Hradec Králové
  More info


© 2018 Siguez