Seminář CESTA K SOBĚ

Seminář CESTA K SOBĚ10 Nov 10:00 - 18:00 - Plzen
Kundaliní jóga Plzeň

Route
More info

Nabízíme vám prožitkový seminář s jógou: Cesta k sobě

Jedná se o sobotní setkání na kterém prostřednictvím kombinace technik konstelací a jógy vědomí (kundaliní jógy) harmonizujeme své tělo a mysl. Může mít smysl pro ty z vás, které máte chuť v roce 2018 na sobě zapracovat více do hloubky, ale přitom jemně a pomalu v průběhu roku realizovat pozitivní změny svého života. Jedná se totiž o cyklus 8 sobotních seminářů v průběhu celého roku, ve kterých projdeme postupně všemi čakrami a tím pádem všemi důležitými tématy našeho života.

Téma sedmé soboty 10. listopadu je 7. čakra: ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA, PŘIJETÍ

Sedmá z hlavních čaker se nachází na temeni hlavy a je otevřená k nebi. Korunní čakra má nejvyšší úlohu v čakrovém systému lidského těla, otáčí se nejrychleji ze všech čaker. Má velkou úlohu pro jasnozřivost, schopnost přijímat informace a inspiraci z Vesmíru, od Boha, z kolektivního nevědomí. Ovlivňují ji tato témata:-Bůh, Stvořitel: zda k němu máte blízko nebo v něj nevěříte, zlobíte se na něho, nebo máte neutrální vztah
-náboženství: negativní či pozitivní zkušenosti
-Božské vedení, víra: náš postoj k přijetí pokynů z Univerzálního zdroje
Pokud jsou naše čakry v nerovnováze, cítíme se vykolejení, unavení, témata našeho života jsou v nevyvážená. Proto se snažíme, aby čakry byly v rovnováze jak svou velikostí, tak i čistotou. Dají se použít různé způsoby harmonizace. Jsou jimi např. různé meditace, motlitby, afirmace (pozitivní věty, které si opakujeme), atd. Mám dobrou zkušenost s diagnostikou a harmonizací čaker pomocí automatické kresby. Nejdříve nakreslíme diagnostiku všech čaker najednou. Potom si můžeme vybrat např. nejvíce problematickou čakru a pracovat na ní, harmonizovat pouze ji.

Když se více lidí soustředí na jedno téma a dodává mu energii, energie se mnohonásobně zvýší. Už změna v myšlení způsobí, že se čakra otevře a začne pracovat.

Cena: 2.222 Kč / 1 seminář (čas 10:00 až 18:00 hod.s pauzou na oběd)
V ceně není zahrnut oběd. K dispozici na místě je kuchyňka, můžeme si uvařit čaj a přinést lehké občerstvení. S sebou pohodlný oděv.

Adresa konání semináře: InSpirála Plzeň, Klatovská 7, Plzeň

Přihlášky na telefonu nebo na e-mailu:
Tel.: 733 166 108 Vlaďka Procházková
E-mail: vladkakoucing@gmail.com

Termíny dalších seminářů v průběhu celého roku:
• 3. března – 1. čakra - uspokojení: KOŘENY
• 7. dubna – 2. čakra - tvoření: MÁM SE RÁDA
• 12. května – 3. čakra - ovládání: PŘÁNÍ A POCITY, SEBE-HODNOTA, HOJNOST
• 9. června – 4. čakra - připoutanost, milosrdnost: LÁSKA, SOUCIT, EMPATIE
• Červenec – prázdniny
• Srpen – prázdniny
• 8. září - 5. čakra - komunikace: PRAVDO – MLUVNOST, 5 JAZYKŮ LÁSKY
• 20. října – 6. čakra - intuice: VNITŘNÍ VEDENÍ
• 10. listopadu – 7. čakra - inspirace: ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA, PŘIJETÍ
• 8. prosince – OSLAVA ŽIVOTA

Průvodkyně seminářem:

Petra Dušková - Konstelace vám pomohou odhalit souvislosti, které ovlivňují váš život každý den. Je to metoda rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy, Metoda je používána v terapii a poradenství.

Vlaďka Procházková - Kundaliní jóga Yogi Bhajana je unikátní, přímý, rychlý a moderní soubor cvičení v rytmu, který odpovídá současnému životnímu tempu. Sjednocuje všechny směry jógy a odpovídá požadavkům adaptace člověka na život v moderní, rychlé době. Učí relaxovat, zpomalit a vědomé práci se svým tělem i hlavou. Podporuje pozitivní přístup k životu a radost.
www.kundalinijogaplzen.cz

Těšíme se!


Past Events

Seminář CESTA K SOBĚ

08 Dec 10:00 - 18:00 08 Dec 10:00 - 18:00 - Plzen Plzen
Kundaliní jóga Plzeň Kundaliní jóga Plzeň
Nabízíme vám prožitkový seminář s jógou: Cesta k sobě Jedná se o sobotní setkání na kterém prostřednictvím kombinace technik konstelací a jógy vědomí (kundaliní jógy...   More info


© 2019 Siguez