Workshop Emoční rovnice s Alešem Kalinou

Workshop Emoční rovnice s Alešem Kalinou16 Nov 12:00 - 18 Nov 14:00 - Siroky Dul
Penzion Na Lukách

Route

Zjistěte hlavní důvod svého trápení a osvoboďte se k příjemnému životu! 3denní trénink s Alešem.

- Odhalíte si 200 Emočních rovnic
- Zjistíte příčinu svých problémů
- Získáte klíč k jejich řešení
- Nastřelíte se k provedení důležitých změn

Představte si, že během jednoho víkendu odhalíte příčinu svých problémů a neúspěchů. Pochopíte, proč se vám nedaří, a sáhnete si na klíč k řešení toho, co vás nejvíce trápí.Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? A hlavně pokud trpíte nízkým sebevědomím či se nemáte rádi, pojďte zjistit proč.

Rozdělovník štěstí neexistuje. I ty se můžeš cítit dobře, a k tomu potřebuješ získat návod, jak se dostat ke svým tužbám.

Lidé se mě často ptají, proč se jim nedaří, proč je osud trápí nepříjemným životem? Proč jiní mají a oni nemají? Má odpověď je vždy stejná. Osud neexistuje! Každý se může cítit dobře a mít vše, co chce.

Za 3 dny se naučíte pracovat se svým mozkem na takové úrovni, že si dokážete sami hledat a mazat své špatné vzorce chování. Změníte si tak své vnitřní nastavení, které jste si do podvědomí uložili již ve svém dětství a zbytečně vám komplikují život. Pojďte se mnou prožít intenzivní trénink a zažijte trvalé zlepšení svých problémů i nálady.


Workshop Emoční rovnice s Alešem Kalinou

18 Jan 12:00 - 20 Jan 14:00 18 Jan 12:00 - 20 Jan 14:00 - Siroky Dul Siroky Dul
Penzion Na Lukách Penzion Na Lukách
Zjistěte hlavní důvod svého trápení a osvoboďte se k příjemnému životu! 3denní trénink s Alešem. -Odhalíte si 200 Emočních rovnic -Zjistíte příčinu svých problémů -Získáte klíč k...   More info


© 2019 Siguez