Blue Style Prima Fest 2018

Blue Style Prima Fest 201813 Jul 15:00 - 14 Jul 23:59 - Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn

Route
More info

Televize Prima, rádio Kiss a Šikland vám přináší největší rodinný festival v České republice BLUE STYLE PRIMA FEST v přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Chystáme pro vás jedinečný program, který bude bavit celou rodinu.

Hlavní Arena stage bude plná interpretů, jako jsou LUCIE BÍLÁ, OLYMPIC, SLZA, JELEN, EWA FARNA, JAROSLAV UHLÍŘ, MŇÁGA A ŽĎORP, DANIEL NEKONEČNÝ nebo PETR KOLÁŘ s kapelou. Těšit se můžete na vystoupení Prima Partičky. Sobotním odpolednem vás provedou známé tváře z pořadů a seriálů televize Prima.

Na dětské stagi vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc či můžete vidět taneční vystoupení My Little Ponny. Večerní program s činoherním představením bude spíš pro dospěláky, ale v letním kině pak můžete zhlédnout pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky.V dětské zóně od Hasbra bude spousta zábavy a aktivit. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebudou chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni, kteří budou z balónků vyrábět poníky. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Co by to bylo za dětskou zónu bez deskových her! Přijde pan Monopoly a budou se poslepu poznávat figurky. Z velkoformátových her od Hasbra se budou hrát Twister, Jenga a spousta dalších. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici. V parném létě nebude rozhodně chybět pořádná vodní bitva. Hravě vařit a vyrábět se pak bude s panem Kelímkem v Play-Doh stánku.

O ty nejmenší se po celý den postarají v dětském koutku LIPA LEARNING profesionální lektoři z Baby Office. Děti budou moci vyrábět, ale i hrát vzdělávací hry. Maminky s těmi nejmladšími mohou využít zázemí pro kojení a přebalování.

V Gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry, a ještě se budou moci potkat s nejlepšími českými youtubery a streamery. Navíc budou moci vyzkoušet i virtuální realitu, která je doslova přenese do jiného světa.

Beauty a wellness zóna bude příjemným zázemím pro dámy, které se mohou těšit na dva dny plné hýčkání, pečování, relaxačních procedur a masáží.

V Men zóně nebude nic chybět pánům. Budou se moci vyřádit na offroad dráze, vyzkoušet paintball, služby profesionálních holičů nebo ochutnat speciální nápoje.

Kromě prima muziky bude i spousta zábavy v celém areálu Šikland. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor či aquapark. Budete si ale moci na vlastní kůži také vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku, rýžování zlata nebo navštívit zoopark a indiánskou vesnici

Areál nabízí velké množství ubytovacích kapacit.
Vstup se zvířaty není povolen.
Do areálu prosíme nenoste: vlastní alkoholické nápoje, skleněné láhve, hořlaviny, pyrotechnické předměty, zbraně, drogy a omamné látky, laserová ukazovátka apod.
Děti do 120 cm výšky mají v doprovodu rodičů s platnou vstupenkou vstup ZDARMA.

Změna programu vyhrazena.

Vstupenky jsou k dispozici na
www.sikland-shop.cz/prima-fest nebo na www.ticketportal.cz/Event/BLUE_STYLE_PRIMA_FEST


Past Events

ČaroMáj 2018

27 Apr 14:00 - 01 May 14:00 27 Apr 14:00 - 01 May 14:00 - Zvole Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn Westernové městečko Šiklův mlýn
ČAROMÁJ 2018 Zábavný jarní pobytový prodloužený víkend v Šiklandu, zaměřený na aktivity čarodějů a čarodějnic. Tradiční čarodějnické rituály od A do Z. Příprava v tvořivé dílně...   More info

MČR Cross country Open 2018

05 May 06:00 - 06 May 18:00 05 May 06:00 - 06 May 18:00 - Zvole Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn Westernové městečko Šiklův mlýn
MČR Cross country Open 2018 Kromě kovbojů a indiánů mají v Šiklandu již řadu let výsadní postavení motokrosoví jezdci. O tomto víkendu je můžete vidět naživo na offroadové trati...   More info

Motosraz Šikland 2018

30 Jun 09:00 - 01 Jul 02:00 30 Jun 09:00 - 01 Jul 02:00 - Zvole Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn Westernové městečko Šiklův mlýn
V současné době sestavujeme program MOTOSRAZU...   More info

Šlágr Fest Šikland 2018

06 Jul 09:00 - 07 Jul 00:00 06 Jul 09:00 - 07 Jul 00:00 - Zvole Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn Westernové městečko Šiklův mlýn
Šlágr Fest Šikland je festival, kam můžete směle vzít celou rodinu, děti i vnoučata, protože jsme připravili program i pro ně. Na co se můžete těšit? Koncerty: v pátek i...   More info

Láskyplný festival

11 Aug 09:00 - 12 Aug 05:00 11 Aug 09:00 - 12 Aug 05:00 - Zvole Zvole
Westernové městečko Šiklův mlýn Westernové městečko Šiklův mlýn
LÁSKYPLNÝ FESTIVAL Láskyplný festival v Šiklandu na Vysočině už 11. srpna! Program se v současné době připravuje, ale už teď pro vás máme něco připraveno. PROGRAM SOBOTA 11.8...   More info


© 2018 Siguez